İnsan Kaynakları

Doğuş Oto Parçaları A.Ş.’de Satış, Satınalma, İdari Hizmetler ve İnsan Kaynakları, Muhasebe-Finans, Depo ve Lojistik, Ar-ge, IT, olmak üzere ceşitli çalışma alanları bulunmaktadır. Bu departmanlardan şirketimize alınan çalışanların kariyer yolları üst düzey yöneticilik pozisyonlarına kadar uzanmaktadır.
Şirketimiz departmanlarından herhangi birinde göreve başlayan çalışanlar için kariyer fırsatında benimsediğimiz 2 koşul bulunmaktadır. Öncelikli olarak başlamış olduğu departmandaki görevini en iyi şekilde yerine getirmektir. İkinci koşul, bulunduğu pozisyon için en az kendisi kadar başarılı elemanlar yetiştirmektir. Doğuş Oto Parçaları çağdaş kurumsal yapısının yanında geleneksel usta-çırak ilişkisini de sürdüren anlayış temelli bir kariyer yönetim sistemine sahiptir.

Doğuş Oto Parçaları A.Ş. bünyesinde görev yapan çalışanların başarıları objektif, bilimsel performans değerlendirme sistemi ile belirlenmekte ve departmanların işleyiş sistemine göre haftalık, aylık, üç aylık gibi periyotlarda tüm şirket personeline ilan edilmektedir.

Doğuş Oto Parçaları A.Ş.’de çalışma arkadaşımız olmak isteyenler için web sayfamızdaki başvuru formları insan kaynakları portföyümüzde kayıt altına alınmakta ve değerlendirilmektedir.

Tüm çalışanlarımız sektör liderliğimizdeki başarılarımızın kilometre taşlarıdır. Başarı yolculuğumuzda kariyer yönetim sistemimize ayak uydurabilecek çalışma arkadaşlarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.